Siteklik, hizmet alım amaçlı firma araştırması yaptığımız sırada yaptığı başarılı işler dolayısıyla haberdar olduğumuz bir firmaydı.

Süreç içerisinde taleplerimiz doğrultusunda Turizm Fakültemize istediğimiz şekilde tasarıma sahip ve kullanıcı dostu bir internet sitesi kazandırdılar. Bu süreçte SiteKlik'e her daim ulaşabilmek, taleplerimizin hızla karşılanması ve ekstra taleplerimizin kabul edilmesi bizleri çok memnun etti. Ayrıca personelimize verilen eğitim sayesinde sitenin güncellenmesi oldukça kolay bir hale geldi.

Hizmetin en önemli unsurlarından birisi haline gelen satış sonrası destek anlamında sağladıkları kolaylıktan dolayı SiteKlik'e teşekkür ederiz.

Prof. Dr. A. Celil ÇAKICI
Mersin Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı
turizm.mersin.edu.tr
Eduworld Yurtdışı Eğitim ve Danışmalık Servisleri olarak hedefimiz çok uluslu bir şirket olmanın gereği, yüksek kaliteli hizmeti en kısa zamanda almak. Bu nedenle seçtiğimiz çözüm ortaklarımıza çok özen göstermekteyiz.

Siteklik firması ile firmamıza ait 3 önemli web sayfa tasarımının yapımı için birlikte çalıştık. Ankara merkezli bir firma olmamıza rağmen, Siteklik her zaman en kısa zamanda ulaşılabilir oldu. Tüm taleplerimizi bizi doğru yönlendirerek yerine getirdi. Geçen zaman zarfında yürütülmesi çok zor olan süreci çok başarılı bir şekilde tamamladık. Ardından başarılı çalışmaların akabinde, dijital dünyada pazarlama için büyük önem taşıyan web sitemizin tasarımını yayına aldık.

Özellikle tasarım ve teknik destek konusunda, ihtiyacımıza göre oluşturdukları çok alternatifli çözümler, taleplerimize hızlı geri dönüşleri, vaad ettikleri hizmeti eksiksiz ve zamanında yerine getirmeleri, kendileri ile uzun sureli çalışmamıza en büyük etkenlerdir. Kendilerine teşekkürlerimizi sunuyor, birlikte çalışmaktan duyduğumuz memnuniyeti bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.Yeni web sitelerimizde de Siteklik ile çalışmayı istiyoruz. Ayrıca, bu konuyla ilgili çalışma yapmak isteyen kurum, kuruluş ve şahıslara öneriyoruz.

Burcu PAKSOY
Eduworld Yurtdışı Eğitim ve Danışmalık
www.eduworld.com.tr
Web sitesi günümüzde herkes tarafından yapılabilen bir iştir fakat her şey parayı ödeyene kadar. Daha önce başımıza gelen parayı verdikten sonra yarım bırakılan bir web sitesine sahiptik o yüzden internet üzerinden olsun freelance olsun bu tarz kişilerle çalışmayı düşünmüyorduk taki google 'dan Siteklik.com üzerinden öncelikle kurumsal bir firma oldukları ve tüm samimiyetine güvenerek Siteklik ile çalışmaya karar verdik istediğimiz tasarımı ilk çalışmalarında yerine getirdikleri ve gerekli olan her desteği bize sağladıkları için teşekkür ederiz.

Cengiz ASLAN
Medya Fotoğrafçılık
www.medyacolor.com
Daha önce başka bir firmadan web sitesi hizmeti almıştık ancak her şey parayı ödeyene kadardı. Siteklik ilk günden itibaren gerçek bir dost gibi bizimle yürümeye devam ediyor. Dünyaya açılan yüzümüzün mimarı Siteklik yöneticilerine en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Umut KARADENİZ
Elektro Grup
www.elektrogrup.com.tr
Firmamızın web tasarımını yaptırmadan önce birçok tasarımcı ile görüştüm. Ama Siteklik.com ile çalışmaya karar verdim. Çünkü bana her anlamda güven verdiler. İş bitiminde de Siteklik ile çalışmakla çok doğru bir karar verdiğimi anladım. En ufak bir problemde bile anında destek sağladığınız ve sözünüzde durduğunuz için çok teşekkür ederim.

Mustafa ÇAĞLIYAN
Eylül Parfüm
www.eylulparfum.com
Bir ürünü ya da hizmeti satmak çok kolay bir şey aslında. Ancak satın alma sonrası destek hizmeti verecek firma bulmak nerdeyse imkansız. Ödediğimiz ücreti sonuna kadar hak eden sorumluluk sahibi bir firma. Web sitemiz kurulduktan sonra, ek olarak ne istediysek en kısa zamanda gerçekleştiren Siteklik ailesine çok teşekkür ederim. Siteklik kesinlikle hayır nedir bilmeyen çok profesyonel bir firma.

Raziye K. GÜLER
İda Dil Eğitim Merkezi
www.idadil.com