Bizler internet teknolojileri konusunda uzman, teknolojiyi sürekli takip eden, yaptığı işe dört elle sarılan, en iyi sonucu alana kadar peşini bırakmayan insanlarız. Sıkıcı, tek düze değiliz, beğenilen, sıradan olmayan projeler gerçekleştirmek için çalışırız. Birbirinden güç alan, müşterilerini ailesinden bir parça gibi gören, işini tutkuyla yapan, her işi yapmaya değil, sadece uzman olduğu işin en iyisini yapmaya çalışan bir ekibiz.

Mersin başta olmak üzere İstanbul, Ankara, Adana, Kahramanmaraş, Çankırı gibi Türkiye'nin birçok şehrinde bulunan müşteri portföyümüz ile sadece en iyi bildiğimiz işi yapıyoruz. Bizim için Müşteri memnuniyeti her zaman birinci önceliktir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem neticesinde, Müşterilerimizin %80'i 5 yıldan uzun bir süredir bizimle çalışıyor.


Kurumsal Bilgiler

SiteKlik Pluto Medya markasıdır / Firma Adı: Pluto Medya Hizmetleri / Vergi Dairesi: Liman V.D. / Vergi Numarası: 696 015 12 15 / Oda Sicil No: 33/157045

Ofisimizden Görüntüler

İlk Site İçerik Yönetim Sistemimiz

SiteKlik Site İçerik Yönetim Sistemi, ilk olarak Online Sihirbaz adıyla geliştirilmeye başlanmıştır.

Testler tamamlanıp, kullanıma açıldı

Online Sihirbaz Site İçerik Yönetim Sistemi başarılı test sonuçlarından sonra, müşterilerinin kullanıma açılmıştır.

SiteKlik markasının doğuşu

Yenilikler ve geliştirmelerle birlikte Online Sihirbaz markası artık SiteKlik markası altında hizmet vermeye başladı

Kodlarımızı tescil ettirdik

SiteKlik Site İçerik Yönetim Sistemi'ne ait sistem kodları Kültür Bakanlığına yapılan başvuru sonucu tescil edilmiş ve koruma altına alınmıştır.

Yetkili Servis Sağlayıcıyız

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığına yapılan başvuru ile yetkili servis sağlayıcı belgesi alınmıştır.